MENUMENU
  • Om oss
  • Våra produkter
    • Vilken lösning skulle passa för just ditt företag?

      Kontakta oss
  • Våra tjänster
  • Kundcase
  • I vården
Aurora Innovation

Ledning

Ledningen för Aurora Innovation

Stefan Leijon

Sales Manager Sweden
+46 (0)70 378 60 42
stefan.leijon@aurorainnovation.com

Shane Glennon

Customer Sucess Manager
+46 (0)72 745 82 71
shane.glennon@aurorainnovation.com

Henrik Westerberg

Software Development Manager
+46 (0) 703 28 98 40
henrik.westerberg@aurorainnovation.com

Mauricio Reyes

IT and Operations Manager
+46 (0) 76 109 40 65
mauricio.reyes@aurorainnovation.com

Petra Månsson

Marketing Manager
+46 (0) 72 237 15 01
petra.mansson@aurorainnovation.com

Bob Winkel

Country Manager Holland
+31 6 47 99 14 04
bob.winkel@aurorainnovation.com

Mikael Liias

Country Manager Finland
+358 (0)40 830 87 96
mikael.liias@aurorainnovation.com

Marta Alvarez de Toledo

Country Manager Spain
+34 661 206 646
marta.alvarezdetoledo@aurorainnovation.com