Aurora Innovation

Våra säljare

Är du intresserad av att få en demonstration av våra produkter? Eller vill du vidareutveckla er befintliga produkt? Våra kunniga säljare hjälper dig att hitta den bästa lösningen för ditt företag eller organisation.

Välkommen att kontakta oss!

Linn Jansson

Business Development Manager
+46 (0)70 301 32 17
linn.jansson@aurorainnovation.com

Amelia Lindenmo

Account Manager (Föräldrarledig)
+46 (0)70 601 37 18
amelia.lindenmo@aurorainnovation.com

Padra Sadr

Business Partner Manager
+46 (0)70 343 20 59
padra.sadr@aurorainnovation.com

Lars Wasell

Business Partner Manager
+46 (0)70 640 06 06
lars.wasell@aurorainnovation.com

Lars Rönnlöv

Senior Business Developer
+46 (0)70 378 60 30
lars.ronnlov@aurorainnovation.com

Linda Barthelsson

Business Developer
+46 (0) 76 109 40 62
linda.barthelsson@aurorainnovation.com

Tobias Nilsson

Business Partner Manager
tobias.nilsson@aurorainnovation.com

Reine Åslander

Senior Business Development Manager
reine.aslander@aurorainnovation.com