Våra säljare — Aurora Innovation
  • Om oss
  • Partners
    • Vilken lösning passar er?

      Kontakta oss
  • Våra tjänster
  • Kundcase
  • I vården
Aurora Innovation

Våra säljare

Är du intresserad av att få en demonstration av våra produkter? Eller vill du vidareutveckla er befintliga produkt? Våra kunniga säljare hjälper dig att hitta den bästa lösningen för ditt företag eller organisation.

Välkommen att kontakta oss!

Stefan Leijon

Sales Director Sweden
+46 (0)70 378 60 42
stefan.leijon@aurorainnovation.com

Reine Åslander

Senior Business Development Manager
+46 (0) 76 135 84 64
reine.aslander@aurorainnovation.com

Johan Blomqvist

Key Account Manager
+46 (0)70 378 04 14
johan.blomqvist@aurorainnovation.com

Caroline Svensson

Key Account Manager
+46 (0)73 042 55 61
caroline.svensson@aurorainnovation.com

Andreas Thorzelius

Key Account Manager
+46 (0)70 873 04 01
andreas.thorzelius@aurorainnovation.com

Malin Gustavsson

Key Account Manager
+46 (0)70 977 00 30
malin.gustavsson@aurorainnovation.com

Janne Valinder

Business Partner Manager
+46 (0)76 149 69 19
janne.valinder@aurorainnovation.com

Tobias Nilsson

Business Partner Manager
+46 (0) 70 302 05 36
tobias.nilsson@aurorainnovation.com

Joacim Frankiewiez

Business Partner Manager
+46 (0)73 066 90 16
joacim.frankiewiez@aurorainnovation.com

Ulrika Säldebjer

Business Partner Manager
+46 (0)73 644 87 09
ulrika.saldebjer@aurorainnovation.com