MENUMENU
  • Om oss
  • Våra produkter
    • Vilken lösning passar er?

      Kontakta oss
  • Våra tjänster
  • Kundcase
  • I vården
Aurora Innovation

Våra säljare

Är du intresserad av att få en demonstration av våra produkter? Eller vill du vidareutveckla er befintliga produkt? Våra kunniga säljare hjälper dig att hitta den bästa lösningen för ditt företag eller organisation.

Välkommen att kontakta oss!

Stefan Leijon

Sales Director Sweden
+46 (0)70 378 60 42
stefan.leijon@aurorainnovation.com

Linn Jansson

Key Account Manager
+46 (0)70 301 32 17
linn.jansson@aurorainnovation.com

Johan Blomqvist

Key Account Manager
+46 (0)70 378 04 14
johan.blomqvist@aurorainnovation.com

Tobias Nilsson

Business Partner Manager
+46 (0) 70 302 05 36
tobias.nilsson@aurorainnovation.com

Mahnaz AshkanFar

Key Account Manager
+46 (0)70 378 60 25
mahnaz.ashkanfar@aurorainnovation.com

Janne Valinder

Business Partner Manager
+46 (0)76 149 69 19
janne.valinder@aurorainnovation.com

Lars Rönnlöv

Senior Business Developer
+46 (0)70 378 60 30
lars.ronnlov@aurorainnovation.com

Reine Åslander

Senior Business Development Manager
+46 (0) 76 135 84 64
reine.aslander@aurorainnovation.com

Padra Sadr

Key Account Manager
+46(0)768 3713 10
padra.sadr@aurorainnovation.com

Joacim Frankiewiez

Business Partner Manager
+46 (0)73 066 90 16
joacim.frankiewiez@aurorainnovation.com

Nils Gustavsson

Key Account Manager
+46 (0) 70 378 60 23
nils.gustavsson@aurorainnovation.com